Masáže
Masáže
Masáže

Masáže

Masáž patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější regenerační procedury.

Masáže mají pozitivní dopad na celkový stav našeho organismu, řeší řadu zdravotních problémů a posilují a regenerují naše tělo i duši. Pravidelná masáž je také velmi dobrým  doplňkem při jakékoliv fyzické aktivitě.

Účinky masáže

  • uvolnění napjatého svalstva
  • masáž pozitivně ovlivňuje nervový systém, krevní a lymfatické řečiště
  • urychluje vyplavování toxických látek z těla

Breussova masáž

Breussova masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder.

Je to jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Velice relaxační a uvolňující masáž zad, při které se používá výhradně třezalkový olej.

Kávový peeling

Tímto luxusním peelingem pokožka do sebe vstřebává spoustu vitamínů, minerálů a antioxidantů obsažených v kávě.

Kávový peeling se postará o to, aby byly póry do hloubky očištěny. Zrníčka jemně mleté kávy odstraňují vrchní odumřelé šupinky kůže a pokožka se stává hladkou a sametově hebkou – navíc krásně kávově provoněnou.

Medová masáž

Je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních.

Učinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, únavě a vyčerpání. Omlazuje a ozdravuje organismus.

Rašelinový zábal

Rašelinové zábaly jsou jednou z nejvhodnějších forem tepelné terapie. Hlavním účinkem je přestup tepla a transport  látek do organismu.

Zábaly se doporučují při bolestech zad a kloubů, při poruchách prokrvení, při zvýšené náchylnosti k nemocem a velkém pracovním zatížení, podporuje detoxikaci, působí na uvolňování stresu.

Aplikace se provádí ve formě jednorázového rašelinového zábalu, na který se přikládá nosič tepla.

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.

Má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.